Jak skierować wiadomości przychodzące do określonego folderu?

1.   Otworzyć Ustawienia np. przyciskiem  w okolicach prawego górnego rogu ekranu.
Na otworzonej stronie kliknąć  Reguły filtrowania.

Ustawienia reguly

 

2.   Po prawej stronie ukazuje się menu filtrowania. Istnieje możliwość nadania nazwy filtru w polu Nazwa, aby odróżnić filtry od siebie.

 

Reguly filtrowania

 

3.   Znaczenie pól formularza jest następujące: Filtruj lista rozwijana w jakim polu wiadomości ma być poszukiwany nasz filtr. Z reguły jest to domyślnie ustawione Od. Poszczególne opcje oznaczają: Od –nazwa nadawcy; Do –adres e-mail na jaki została wysłana wiadomość; Temat – zawartość pola temat gdy wyszukujemy słowa w temacie wiadomości. W polu Zawiera należy wpisać e-mail lub wyrazy, które będą wyszukiwane przez filtr. Należy sprawdzić, czy nie ma we wprowadzonym tekście literówki. Przenieś do zawiera listę rozwijaną z istniejącymi folderami, do których może zostać przeniesiona filtrowana wiadomość. Można w ten sposób oddzielić filtrowane wiadomości od innych.

Listy rozwijane otwieramy i używamy klikając lewym przyciskiem myszy na polu ze strzałką w dół, a następnie klikamy na właściwej nazwie z listy.

filtr

4.   Zatwierdzamy wprowadzone ustawienia przyciskiem Zapisz.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...