Jak odzyskać hasło do mDysku gdy nie mogę się zalogować?

Użytkownik może samodzielnie odzyskać hasło do mDysku jeżeli posiada dostęp do klienta pocztowego lub programu pocztowego. W przeciwnym wypadku należy skontaktować się z administratorem, który nadawał login i hasło użytkownikowi.

1.   Podczas logowania może się zdarzyć, że zapomniemy hasła. Wtedy wprowadzamy dowolne błędne hasło w polu hasło. Skutkiem będzie pojawienie się dodatkowego paska z linkiem o treści –Nie pamiętasz hasła?

Okno wpisałeś błędne hasło

2.   Kliknięcie w powyższy link spowoduje zainicjowanie procedury odzyskiwania hasła. Na nowej stronie uzupełniamy pole Nazwa użytkownika aktualnym adresem e-mail (loginem do mDysku). Zatwierdzamy wprowadzone dane przyciskiem Resetuj. Na wskazany adres e-mail zostanie wysłany link do zresetowania hasła.

Reset hasło

3.   Aby odebrać wysłanego linka należy wejść na swoje konto pocztowe w programie pocztowym lub przez przeglądarkę. W treści e-maila mamy link, który należy kliknąć.

link reset haslo

4.   Po kliknięciu na link lub skopiowaniu linku do paska przeglądarki, wyświetli się nowa strona na której mamy pole do wpisania nowego hasła oraz przycisk Zresetuj hasło do jego zatwierdzenia.

Reset hasło

5.   Następnie po kliknięciu przycisku pojawi się komunikat potwierdzający wykonanie zresetowania hasła. Tuż pod nim umieszczony jest link Do strony logowania do mDysk. Po kliknięciu na nim można zalogować się używając nowego nowego hasła i korzystać z mDysku.

mDysk powrót

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...